Skip to main content
{{product.Name}}
{{product.Name}}
{{ product.ProductAward.Quote }}

Hamulce hydrauliczne, tarczowe Giant

599 zł
Kontakt

Udostępnij

Zestaw hybrydowych tarczowych hamulców hydraulicznych do rowerów szosowych stworzony z myślą o tych kolarzach, którzy wymagają większej siły hamowania.

Charakterystyka

  • Pasuje do dźwigni hamulcowych Shimano STI (za wyjątkiem R9100 i R8000) lub SRAM
  • Rodzaje mocowania zacisków: post mount i flat mount
  • Tłok główny mocowany jest zamiast płytki przedniej wsporników kierownicy wyłącznie z serii Giant Contact SL i Contact. Kompatybilność z kierownicami o średnicy 31,8mm
  • W skład zestawu (na jedno koło) wchodzą: tłok główny, linki i pancerze pośrednie, przewody hydrauliczne, zaciski z klockami hamulcowymi, adaptery post mount lub flat mount (w zależności od wybranej wersji), tarcze hamulcowe 140mm lub 160mm (w zależności od wybranej wersji)
  • Dostępne kolory: czarny

Giant Polska zastrzega sobie prawo do wprowadzenia w każdej chwili i bez uprzedzenia zmian w odniesieniu do specyfikacji przedstawionych produktów. Zdjęcia przedstawiają serie próbne lub prototypy. Kolory na zdjęciach mogą różnić się od rzeczywistych. Oferta przedstawiona na tej stronie nie stanowi oferty sprzedaży w rozumieniu przepisów prawa. Zalecane ceny detaliczne mogą ulec zmianie. Podana waga roweru (bez pedałów) jest orientacyjna.